en pl
Slajd 1

O nas

4developments sp. z o.o. jest zespołem zaangażowanym w dostarczanie usług z zakresu przygotowania, projektowania i nadzorowania a także kierowania i koordynacji nad projektami inwestycyjnymi branży budowlanej.

 

Naszą działalność koncentrujemy na kompleksowej obsłudze podmiotów planujących lub realizujących przedsięwzięcia inwestycyjne w branży budowlanej. W ramach współpracy podejmujemy działania mające na celu obsługę procesu budowlanego na każdym etapie inwestycji. Szeroki wachlarz oferty pozwala naszym klientom skomponować elastyczny portfel pożądanych usług.

 

Głównym celem naszej działalności jest dążenie do doskonałości poprzez maksymalizowanie potencjału inwestycyjnego przy jednoczesnej optymalizacji nakładów finansowych. Wdrażanie nowoczesnych standardów zarządzania oraz ciągła dbałość o interesy naszych klientów wspomagają sprawne i efektywne zarządzanie powierzonymi projektami.

 

Współpracujemy z inwestorami krajowymi i zagranicznymi oraz instytucjami finansowymi.

Jesteśmy otwarci na konsultacje w każdym stadium projektu inwestycyjnego.

 

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze świadczonymi przez nas usługami.

 

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

 

Profesjonalizm zespołu 4developments oraz doświadczenie związane ze stosowaniem przy dotychczasowych realizacjach nowoczesnych standardów zarządzania gwarantuje naszym klientom:

 • prawidłowe rozpoznanie ryzyk na etapie przedinwestycyjnym
 • optymalne wykorzystanie potencjału nieruchomości
 • tworzenie dokumentacji projektowej z wykorzystaniem najnowszych komputerowych narzędzi projektowych w technologii BIM
 • uzyskanie pozwoleń na realizację inwestycji w optymalnym czasie
 • komfort sprawnego przebiegu procesu budowlanego z zachowaniem terminowości powierzonych prac
 • efektywności wykorzystania środków budżetowych
 • optymalizację nakładów finansowych poprzez eliminację niepotrzebnych wydatków oraz negocjacje zniżek i upustów z tytułu zakupu materiałów i robocizny
 • zabezpieczenie interesów inwestora poprzez przejęcie odpowiedzialności prawnej związanej z kierowaniem procesem inwestycyjnym
 • minimalizację ryzyka inwestycyjnego poprzez stały monitoring i weryfikację występujących w trakcie procesu zdarzeń
 • bezpośrednią kontrolę postępów dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych (programy wspomagające zarządzanie projektami)
 • wsparcie techniczne i doradztwo z zakresu budownictwa i w kwestiach formalno-prawnych
 • pewność, że wszystkie prace realizowane w trakcie procesu będą dostosowywane do aktualnie obowiązujących norm budowlanych
 • elastyczność we wprowadzaniu zmian w trakcie trwania procesu budowlanego
 • regularny system raportowania postępów prac

ZESPÓŁ

 

Priorytetem naszej działalności jest dostarczanie wysokiej jakości świadczonych usług stąd też kluczową wartością 4developments są tworzący naszą firmę ludzie. Inwestowanie w rozwój kwalifikacji naszych pracowników przybliża nas w drodze dążenia do doskonałości. Siłą naszej firmy jest wiedza, doświadczenie oraz umiejętność komunikacji i współpracy członków naszego zespołu. Zdajemy sobie sprawę, że kreatywna i pozytywna atmosfera pracy przekłada się na wysokiej jakości efekty świadczonych przez nas usług.

 

Zespół 4developments współtworzą zarówno osoby z bogatym doświadczeniem branżowym i uprawnieniami budowlanymi jak i młodzi i energiczni inżynierowie pełni świeżego spojrzenia na nowoczesne sposoby zarządzania projektami. Takie połączenie idealnie wpasowuje się w standardy współczesnego rynku branży inwestycji budowlanych i sprzyja kreowaniu nowatorskich rozwiązań.

 

POLITYKA JAKOŚCI

 

Polityka jakości stanowi istotny element strategii 4developments. Na każdym z członków zespołu spoczywa obowiązek znajomości norm jakościowych oraz odpowiedzialność za wdrażanie ich w zakresie obszaru działalności naszej firmy.

 

Nasze usługi świadczymy w oparciu o obowiązujące normy i przepisy prawne. Nasza polityka w pełni odpowiada wymaganiom i standardom Unii Europejskiej. W ramach prowadzonej polityki jakości dokonujemy regularnego doskonalenia organizacji systemu zarządzania oraz wspieramy zaangażowanie współpracowników w kwestie jakości.

 

Dzięki prowadzonej polityce jakości każda realizacja stanowi najbardziej wiarygodną rekomendację naszych usług.

szybki kontakt

Gdyńskich Kosynierów 3/1

80-866 Gdańsk, Poland

tel./fax: +48 58 710 92 30

mail: biuro@4developments.pl